Ben jij 16 jaar of ouder en op zoek naar een afwisselende (vakantie)baan in een groot, enthousiast team van jongeren. Heb jij een voorkeur voor flexibele werktijden en spreekt het je aan om te werken op een plek die iedereen kent? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Werken in CORPUS draait vooral om samenwerken en variatie. Met een groot team van collega’s vorm jij het visitekaartje van CORPUS.
Wat ga je doen?
Van alles en nog wat!! De werkzaamheden in “the journey through the human body” variëren van de ontvangst en de begeleiding van bezoekers die een dagje uit zijn, tot het bedienen van de platforms in “the journey”
Wat vragen wij?
- Je bent flexibel inzetbaar en werken in het weekend en vakanties is voor jou geen probleem.
- Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.
- Je bent enthousiast, wil graag nieuwe mensen leren kennen en deel uitmaken van de CORPUS-pool.
Wat wij bieden
- Flexibele werktijden, waarbij jij mag aangeven wanneer je beschikbaar bent.
- Werken in een gezellig en gedreven team waar iedereen elkaar helpt.
- Voldoende ruimte om lekker jezelf te zijn en nieuwe mensen te leren kennen.
- Een toffee baan voor tijdens de vakanties, maar ook daarbuiten ben je bij ons meer dan welkom.
- Salaris waar je blij van wordt.
- Bedrijfsfeesten, lunchkorting, kerstpakket, personeelskorting
- Bushalte voor het gebouw
De leukste “journey” begint bij jou!
Wil jij onze nieuwe collega worden en kan je niet wachten om aan de slag te gaan? Aarzel niet en solliciteer direct. Stuur je motivatiebrief met CV naar solliciteren@corpusexperience.nl.
Liever eerst nog wat informatie, neem dan contact op met de afdeling Operations. Jouw toekomstige collega’s maken graag tijd vrij en zijn bereikbaar op telefoonnummer 071 – 7510208. Stel je jouw vragen liever per mail dan kan dit natuurlijk ook via hanneke.kuhn@corpusexperence.nl